+420 775 553 878 Ječná 550/1 - Praha 2
+420 775 553 878

Dnes masírujíGalerie masérek

Erotická masáž je jedna ze základních masáží, která uvolňuje nejen tělo, ale i mysl. Budou se Vám plně věnovat nahé krásné masérky a vzájemnou něhu zakončí úžasnou masáží penisu. Jemnými doteky Vám promasíruje celé tělo, nejdříve bude věnovat pozornost zádům a nezapomíná také na uvolňující masáž hlavy. Největší pozornost je zaměřena na  Vaše intimní partie, kde Vás žhavou masáží penisu a jeho okolí přivede až k úplnému vyvrcholení. Pokud máte zájem, můžete k masáži využítí také některou z našich extra služeb jako jsou masáž prostaty, lap dance či foot job. Na závěr Vás čeká společná sprcha a odcházíte jako znovuzrození. 

Chcete -li využít to nejlepší,co nabízíme, je právě tato Body to body masáž správným výběrem. Při této erotické masáži Vás slečna masíruje kompletně nahá a vše umocňují vzájemné doteky, které jsou v této masáži povolené. Nejdříve Vás čeká společná sprcha s masérkou dle Vašeho výběru a poté následuje uvolňující body to body masáž. Nechybí samozřejmě body sliding neboli masáž prsy po Vašem těle a masáž intimních partií jako jsou vnitřní strana stehen či masáž hlavy. Na konci Vás čeká masáž penisu, kdy se budete cítit jako v ráji a také společná sprcha s masérkou. 

Masáž penisu je masáž u které se nahá masérka věnuje především místům Vašich intimních zón a v těsnému okolí. Tato masáž má za úkol oddalování Vašeho orgasmu až do doby, kdy se budete dostávat do transu a žadonit o ukončení Vašeho "trápení".

Erotické masáže


Pro každého něco extra
Lávové kameny 390kč, masáž prostaty 490kč, lap dance 590kč, foot job 390kč

ceník masáží naleznete zde

Načítání mapy ...

Andělské masáže

Ječná 550/1
Praha 2 - Nové město
+420 775 553 878
info@eroticmassage.cz

Rezervovat
Mohlo by Vás zajímat
Ceník
Rozvrh

Andělské masáže | IČ:88908038