Informace o erotických masážích

Erotická masáž

Erotickou masáží Vás bude provázet krásná a zkušená profesionální masérka (lze objednat i masérky dvě) dle Vašeho výběru kompletně nahá a bude Vás hýčkat svými doteky nejen po celém těle, ale i na intimních partiích. Vše začíná sprchou v jednom z našich pěti luxusních pokojů. Poté Vám svými jemnými dlaněmi promasíruje celé tělo – nejdříve bude věnovat pozornost Vašemu celému tělu, zádům a nezapomíná také na příjemnou masáž hlavy. Větší pozornost začne věnovat také Vašim intimním partiím, kde Vás žhavou masáží penisu a okolí přivede extáze v případě zájmu včetně masáže prostaty. Na závěr Vás čeká sprcha s masérkou a budete odcházet plní nezapomenutelných zážitků.

NURU masáž

Chcete-li zažít nevšední zážitek, využijte z naší nabídky NURU masáž. Tato erotická masáž se na rozdíl od klasické erotické masáži provádí speciálním NURUgelem a masérka masíruje celým tělem. Tato energická masáž tělo na tělo Vám díky speciálním vlastnostem Nuru gelu zajistí dokonalé uvolnění nejen celého těla, ale i mysli. Opět je zde kladen důraz na erotogenní zóny a vše je zakončeno příjemnou masáží penisu.

Exclusive Andělská masáž

Chcete-li využít to nejlepší z našich služeb, tak je tato masáž určena právě pro Vás. Touto erotickou masáží Vás bude provázat slečna úplné nahá a požitek z erotické masáže umocní také vzájemné doteky, které jsou touto masáží provázeny. Nejdříve Vás čeká společná sprcha s naší krásnou masérkou a poté následuje uvolňující masáž obohacena o prvky tantry a NURU masáže. Nechybí ani masáž body to body a kromě speciálního masážního oleje se využívá také hlazení pavím perem a uvolňující horké ručníky. Součástí je také masáž prsy po Vašem těle a masáž erotogenním zón jako je vnitřní strana stehen či masáž hlavy. Navíc si při této masáži můžete vybrat AROMA olej dle Vašeho výběru. Vše je opět zakončeno masáží penisu, kdy se budete cítit jako v ráji. Pokud budete chtít relaxovat o něco více, další možností je využití masážní vany, která Vás příjemně uvolní a prokrví všechny části Vašeho těla. Na závěr si Vás naše masérka umyje ve sprše a budete odcházet jako znovuzrození.

Tantrické masáže Praha – prožitek spirituální erotiky

Tantrická masáž je celotělní masáž věnující pozornost všem částem vašeho těla (včetně pohlaví a intimních zón). Spojuje v sobě prvky klasické masáže s tantrickými rituály (omývání horkými ručníky, jemné dotyky hebkými předměty, rituál uctívání těla). Tantrická masáž vám dává možnost se těšit z vlastního těla, jeho vzrušení i z přítomnosti druhého (maséra), který vám pomůže rozvést energii do celého vašeho těla.

Průběh tantrické masáže Praha

Tantrické masáže probíhají v příjemném prostředí při relaxační hudbě, intimním osvětlení svíček a vůni éterických olejů. Samotná tantrická masáž začíná úvodním rituálem ve stoje, kdy se žena přibližuje k muži nebo naopak a snaží se energeticky i fyzicky na sebe naladit. Pomocí masážních technik, rozdýcháváním o odblokováním energie se masér/ka pokouší klienta/ku co nejvíce uvolnit a připravit na následnou masáž. V průběhu vlastní tantrické masáže se nejprve uvolní celé tělo horkými ručníčky namáčenými v aroma lázni, pak následuje lehká jemná část masáže ovíváním než je tělo dokonale osušeno, hlazením, kožešinkami a peřím. Pokračuje se smyslnou a vzrušující masáží teplým olejem věnující pozornost všem částem vašeho těla včetně pohlaví a intimních zón. Probouzená sexuální energie je rozváděna do celého těla což umožňuje prožít vnitřní celotělní extázi. Masérka Vás při něm povede jak správně dýchat, soustředit se na sebe a vychutnávat si tyto nádherné okamžiky radosti a uvolnění. Toto vše si užijete pouze v Andělských Tantra masážích Praha.

Tantrický rituál

Tantrický rituál je tantrická masáž bez intimních partií. Skládá se z úvodního rituálu, masáže horkými ručníčky, jemného vysušení pokožky ovíváním, hlazení pírky a kožešinkou a jemné olejové relaxační masáže.

Erotická masáž penisu

Erotická masáž penisu (lingamu) má dlouholetou tradici vycházející z kamasútry, tantrického a taoistického přístupu k sexu. Na rozdíl od masturbace, cílem není okamžitá extáze a tím i uvolnění sexuálního napětí. Naopak, smyslem masáže je oddalování a znásobení prožitku při extázi. Toto Vám vše poskytne tantrická masáž penisu. Po celou dobu masáže leží klient na zádech a masérka se převážně věnuje erotické masáži penisu. Erotická masáž penisu má tu sílu zbavit přijímajícího muže stresu a napětí. Pravidelná masáž dokáže zlepšit celkový zdravotní stav mužského pohlavního orgánu. Extáze se dostavuje až na konci masáže. Avšak po celou dobu je potlačována a oddalována. Konečná extáze je tak silné, že zažijete nezapomenutelný zážitek. Užijte si intenzivní erotickou masáž penisu a odpočiňte si v intimní atmosféře našeho masážního salónu

Vstupujete na stránky s erotickým obsahem, kliknutím na tlačítko OK potvrzujete, že je Vám minimálně 18 let.

OK