+420 775 553 878 Ječná 550/1 - Praha 2
+420 775 553 878

Dnes masírují

Galerie terapeutek

Klasická erotická masáž

Jedná se o olejovou masáž celého těla, kterou Vás bude provázat slečna úplně nahá a požitek z erotické masáže umocní také vzájemné doteky, které jsou touto masáží provázeny. Nejdříve Vás čeká společná sprcha s naší krásnou masérkou a poté následuje uvolňující ruční masáž obohacena o BODY to BODY prvky. Součástí je také masáž prsy po Vašem těle a masáž erotogenním zón. Vše je zakončeno masáží penisu, kdy se budete cítit jako v ráji. Pokud budete chtít relaxovat o něco více, další možností je využití masážní vany (extra služba), která Vás příjemně uvolní a prokrví všechny části Vašeho těla. Na závěr si Vás naše masérka umyje ve sprše a budete odcházet jako znovuzrození.

Párová erotická masáž

Při párové masáži jsou oba partneři ve stejný čas masírování ve stejné masážní místnosti jednou či více masérkami / masérem a masérkou.Nevšední párová masáž může také probíhat dle Vašeho přání.  Standardně naše erotická masáž zahrnuje společnou sprchu a masáž celého těla horkými oleji s důrazem na intimní partie v příjemném prostředí, za svitu svíček při relaxační hudbě. Pokud si přeje předem jeden z partnerů věnovat více pozornosti ženě nebo mužovi v páru, bude tak masérka/masér postupovat. Na závěr je prostor zcela libovolně k využití pro společnou chvíli dle Vašeho scénáře bez přítomnosti či naopak v přítomnosti masérek / maséra (pozn. neposkytujeme přímé sexuální služby).

Body to Body masáž

Chcete -li využít to nejlepší,co nabízíme, je právě tato Body to body masáž správným výběrem. Při této erotické masáži Vás slečna masíruje kompletně nahá a vše umocňují vzájemné doteky, které jsou v této masáži povolené. Nejdříve Vás čeká společná sprcha s masérkou dle Vašeho výběru a poté následuje uvolňující body to body masáž. Nechybí samozřejmě body sliding neboli masáž prsy po Vašem těle a masáž intimních partií jako jsou vnitřní strana stehen či masáž hlavy. Na konci Vás čeká masáž penisu, kdy se budete cítit jako v ráji a také společná sprcha s masérkou. 

Doteky povoleny.

Masáž penisu

Masáž penisu je masáž u které se nahá masérka věnuje především místům Vašich intimních zón a v těsnému okolí. Tato masáž má za úkol oddalování Vašeho orgasmu až do doby, kdy se budete dostávat do transu a žadonit o ukončení Vašeho "trápení".

Erotické masáže


Pro každého něco extra
Lávové kameny 390kč, masáž prostaty 490kč, lap dance 590kč, foot job 390kč

ceník masáží naleznete zde
Mohlo by Vás zajímat
Ceník
Rozvrh
Salon MATAHARI | IČ:88908038